Запишете се!
Името Ви не е в списъка? Попълнете тази форма и ние ще се свържем с вас за потвърждение.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.

СПИСЪК

на студентите от кръжока по Римско право

към Юридическия факултет

на Софийския университет „Св.Климент Охридски"

за учебната 2014-2015 година

 

  1. Адалберт Иво Петров, I курс, 7 група 
  2. Ана-Мария Ангелова Пашова, I курс, 7 група
  3. Антоний Здравков Димитров, V курс, 15 група
  4. Благовест Николов Илчевски, I курс, 11 група
  5. Валентин Иванов Кунчев, I курс, 5  група
  6. Валери Валериев Благоев, II курс,  5 група
  7. Венцислав Венциславов Златанов,I курс,5 група
  8. Георги Петров Кочев, I  курс, 5  групa
  9. Георги Стоянов Стоев, II курс, 9 група
  10. Георги Тодоров Евтимов, I  курс, 3 група
  11. Георги Цветанов Георгиев, II курс, 14 група
  12. Дарина Георгиева Христова, I курс, 6 група
  13. Десислава Петрова Бамбикова, I курс, 11 група
  14. Димана Стилиянова Митева, I курс, 11 група
  15. Елена Кирилова Дикова, I курс, 11 група
  16. Елиана Юлиянова Иванова, I курс, 7 група
  17. Иван Николаев Прокопиев , II курс, 5 група
  18. Иван Христов Христов, I курс, 5 група
  19. Ивелина Деянова Страхилова, I курс, 3 група
  20. Ивета Иванова Иванова, I курс, 4група
  21. Илия Илиев Ласин, I курс, 4 група
  22. Йоана Йорданова Филипова, I курс, 6 група
  23. Калоян Даринов Трифонов , I курс , 7 група
  24. Людмила Ивайлова Костова, I курс, 5 група
  25. Мария Стефанова Цветанова, I курс, 1 група
  26. Мила Тошкова Стоева, I курс, 14 група
  27. Мирела Валериева Андреева, I курс, 1 група
  28. Николина Красимирова Михайлова, III курс, 11 група 
  29. Петър Миленов Петров, I курс, 12 група
  30. Севдалина Неделчева Стойкова, II курс, 5, група 
  31. Светлин Даниелов Къров, I курс, 4 група
  32. Симеон Борисов Книжаров, II курс, 7 група
  33. Симеон Пламенов Стойчев, II курс, 2 група
  34. Соня Костадинова Стоянова, I курс, 15 група
  35. Таня Юлиянова Мирчева, I курс, 5 група 
  36. Теодора Михайлова Пейчева, I курс, 2група
  37. Томислав Бисеров Тошков, I курс, 6 група 
  38. Фермин Серданова Мехмедова, 1 курс, 9 група
  39. Янита Иванова Джунова, I курс, 3 група
  40. Яница Иванова Панайотова ,I курс , 3 Група