Запишете се!
Името Ви не е в списъка? Попълнете тази форма и ние ще се свържем с вас за потвърждение.
Това поле е задължително.
Това поле е задължително.
Това поле е задължително.

СПИСЪК

на студентите от кръжока по Римско право

към Юридическия факултет

на Софийския университет „Св.Климент Охридски"

за учебната 2014-2015 година

 

  1. Адалберт Иво Петров, I курс, 7 група 
  2. Ана-Мария Ангелова Пашова, I курс, 7 група
  3. Антоний Здравков Димитров, V курс, 15 група
  4. Благовест Николов Илчевски, I курс, 11 група
  5. Валентин Иванов Кунчев, I курс, 5  група
  6. Валери Валериев Благоев, II курс,  5 група
  7. Венцислав Венциславов Златанов,I курс,5 група
  8. Георги Петров Кочев, I  курс, 5  групa
  9. Георги Стоянов Стоев, II курс, 9 група
  10. Георги Тодоров Евтимов, I  курс, 3 група
  11. Георги Цветанов Георгиев, II курс, 14 група
  12. Дарина Георгиева Христова, I курс, 6 група
  13. Десислава Петрова Бамбикова, I курс, 11 група
  14. Димана Стилиянова Митева, I курс, 11 група
  15. Елена Кирилова Дикова, I курс, 11 група
  16. Елиана Юлиянова Иванова, I курс, 7 група
  17. Иван Николаев Прокопиев , II курс, 5 група
  18. Иван Христов Христов, I курс, 5 група
  19. Ивелина Деянова Страхилова, I курс, 3 група
  20. Ивета Иванова Иванова, I курс, 4група
  21. Илия Илиев Ласин, I курс, 4 група
  22. Йоана Йорданова Филипова, I курс, 6 група
  23. Калоян Даринов Трифонов , I курс , 7 група
  24. Людмила Ивайлова Костова, I курс, 5 група
  25. Мария Стефанова Цветанова, I курс, 1 група
  26. Мила Тошкова Стоева, I курс, 14 група
  27. Мирела Валериева Андреева, I курс, 1 група
  28. Николина Красимирова Михайлова, III курс, 11 група 
  29. Петър Миленов Петров, I курс, 12 група
  30. Севдалина Неделчева Стойкова, II курс, 5, група 
  31. Светлин Даниелов Къров, I курс, 4 група
  32. Симеон Борисов Книжаров, II курс, 7 група
  33. Симеон Пламенов Стойчев, II курс, 2 група
  34. Соня Костадинова Стоянова, I курс, 15 група
  35. Таня Юлиянова Мирчева, I курс, 5 група 
  36. Теодора Михайлова Пейчева, I курс, 2група
  37. Томислав Бисеров Тошков, I курс, 6 група 
  38. Фермин Серданова Мехмедова, 1 курс, 9 група
  39. Янита Иванова Джунова, I курс, 3 група
  40. Яница Иванова Панайотова ,I курс , 3 Група